YouTube Nedir? Ne İşe Yarar?

YouTube popüler arama motorları arasında dünyanın ikinci büyük arama motoru ve para kazanılan bir sosyal ağ olarak faaliyet göstermektedir. Kişiler ve firmalar için pek çok yönüyle güçlü bir varlık olarak hayatımızda yer alıyor. YouTube yükselişi devam eden bir popüleriteye sahiptir.
YouTube her ay 1 trilyondan fazla tekil kullanıcıyı bünyesinde ağırlıyor. YouTube, marka görünürlüğünün arttırılmasında ve markanın tanıtılmasında büyük rol oynamaktadır.

YouTube geliştikçe bu ağa duyulan YouTube kanal yönetimi, YouTube danışmanlığı ve YouTube eğitimi ihtiyacı da artmaktadır.

YouTube, Türkiye’de yeni yeni gelişmesine rağmen ülkedeki kişilerin %80’i için çok rahat bir şekilde erişme imkanı bulunmaktadır ve 30 milyona yakın kişi tarafından kullanılmaktadır.

Kanalınızı Yönetelim!

Sağlamış oduğum YouTube kanal yönetimi hizmeti ile kanalınızın ihtiyacı olan tüm içerik ve görselleri düzenleyerek ve optimize ederek kanalınızdaki içeriklerin daha çok sayıda kullanıcıya ulaşmasını sağlıyorum.

Hem kişisel içerik üreticileri ve kullanıcıları için hem de firmalar ve markalar için görünürlüğünün arttırılmasında ve tanıtılmasında kanal yönetimi yaparak hizmet sağlıyorum.

YouTube’daki abonelikler, beğeniler ve yorumlar gibi etkileşim özellikleriyle potansiyel müşterilerinizle etkileşim kurmanızı ve onların size ulaşmasını da kolaylaştırıyorum.

Düşük bütçe ile daha fazla ve doğru erişim imkanı tanıyan Youtube kanallarını doğru bir şekilde yönetim stratejisi uygulayarak belirlenen hedeflere ulaşmasını sağlıyorum.

YouTube’daki yüksek erişim oranı Türkiye’deki hem bireysel kişiler hemde firma ve markalar için etkili hedef kitle ulaşımı konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır.

İçeriklerin doğru bir şekilde planlanmasını yaparak ulaşılmak istenen kitleyi hedeflemeyi mümkün kılıyorum.